Gyvų žmonių atsiliepimai apie Gyvo Maisto programą

Kviečiame pažiūrėti ir paskaityti kelių žmonių atsiliepimus apie Gyvo maisto Programą.

Prieš porą metų kažkur perskaičiau žodžius, kurie mane sukrėtė: „Jei nori turėti tai, ko niekada neturėjai, turėsi daryti tai, ko niekada nedarei“. Tuo metu gyvenau patogiai įsitaisiusi savo senuose įpročiuose, net nežinodama, nuo ko pradėti. Turbūt tie žodžiai manyje sudygo, nes supratau, kad jeigu noriu geros sveikatos, energijos ir gyvenimo džiaugsmo, turėsiu kažką – daug ką – pakeisti. Ir tai nebus vienkartinis veiksmas, tai bus procesas. Nusprendžiau dalyvauti Gyvo maisto programoje, kitaip tariant, nusipirkau bilietą į sveikatą.

Pirmos kelios dienos buvo labai sunkios – jaučiausi it apdujusi: kūnas apsunkęs, mintys „pro miglą“, o skonio receptoriai išsiilgę skonio stipriklių, tad didžioji dalis maisto neteikė jokio pasitenkinimo. Silpstančią motyvaciją stiprino tik tai, kad valgydama žalią maistą jaučiausi visiškai soti, o kiekviena paskaita mane po truputį žadino. Lašas po lašo į mane sruvo esminės žinios – kaip įvairios medžiagos veikia mano organizmą ląstelių lygmenyje. Moksliškai pagrįsta informacija buvo pateikta suprantamai ir struktūruotai. Neliko abejonių ir spėlionių – su savimi išsivežiau struktūrą, įrankį, kurį dabar taikau kasdien.

Gavau šūsnį patiekalų receptų iš organizatorių ir kitų dalyvių – visi dalinomės tuo, ką žinome. Nuo pirmojo vakaro jaučiau, kad esu priimančioje, draugiškoje aplinkoje, kur visi susirinko to paties, kaip ir aš. Tobula erdvė stoti akis į akį su savo ligomis ar ta buka tiesa, kad esi priklausomas nuo „skanaus“ maisto, kurio maistu vadinti liežuvis nebeapsiverčia. Nuoširdžiai dėkoju organizatoriams už puikią programą, įdėtą širdį ir gerą ūpą. Ir didžiulį įkvėpimą!

Kaip gera valgyti tik tai, kas gyva, sveikti ir daryti visa tai su džiaugsmu. Linkiu visiems taip jaustis – ne retkarčiais, o nuolatos.
Irma, Lietuva.

Vidmantas Šemiotas

 

Sveiki!

Širdingai dėkoju už konferencijos paskaitas, tyrimus ir rūpinimąsi!

Turiu prisipažinti, kad dalyvavimas GMP mane ne tik nustebino, bet labai paveikė, mane perdirbo, pakeitė. Gal antri metai, kaip stengiausi sveikai maitintis, mano supratimu, tik retkarčiais nusižengdama, bet tai, ką patyriau Gegužinėje nenusakoma žodžiais. Nesirašiau jokių pateiktų patiekalų receptų, negaliu pasakyti, kad man jie buvo skanūs, nesiruošiau jų gamintis, galvojau, kad ir taip sveikai maitinuosi. Grįžusi namo, pasigaminau savo troškintas ant garų daržoves ir labai nusivyliau. Jos buvo visiškai neskanios. Tada supratau, kad ateityje, tiesiog nuo sekančios dienos, valgysiu tik daigintas sėklas, žalias daržoves, salotas ir tuojau pat užsimerkiau keleto rūšių sėklas.
Atsirado noras judėti, sportuoti, jau nusipirkau takelį jogai ir pradėjau daryti 5 tibeto pratimus, nors dar nevisai taisyklingai gaunasi, bet manau tikrai išmoksiu. Atsirado noras eiti į lauką, vaikščioti su lazdomis ir be jų, nustojau bijoti šalčio, ko ankščiau nebuvo. Aš tapau ne aš, bet kažkas kita, netgi nelabai atpažįstama!

Gyvo maisto programoje gavau labai daug žinių, daug ko pramokau. Niekada nepagalvojau, kad joga, šokinėjimas ant batuto, vaikščiojimas su lazdomis ir tokia šauni pirtis gali būti tokie naudingi mūsų sveikatai ir kartu su gyvo, sveiko maisto mityba pakeisti mūsų gyvenimus.

Esu be galo dėkinga Jums, Jūrate ir Pauliau, už Jūsų grandiozinį darbą rūpinantis mūsų tautiečiais ir jų sveika gyvensena.
Elvyra

Laima Satkauskienė

Virginijus Šakinis

Ir pabaigai – paulius apie Programą

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.