3-oji Ann Wigmore konferencija 2014


Spalio 25, 2014
Vilniaus kongresų rūmai
(Vilniaus g. 6, Vilnius)

Visuomenė susiduria su vis „jaunėjančiomis“, sekinančiomis lėtinėmis ligomis: diabetu, miokardo infarktu, insultu. Skiriame dideles lėšas sveikatos apsaugai. Ar esame sveikesni? Kaip gyvenimo būdas, mityba įtakoja mūsų sveikatą? Kaip keisti gyvenimo būdą, kad taptume sveikesni? Ann Wigmore Gyvo maisto konferencija atsakys visuomenei į daugelį rūpimų klausimų. Konferenciją skiriame mūsų tautietės Ann Wigmore (Ona Varapickaitė) atminimui.

KONFERENCIJOS PROGRAMA

10:00-10:10 Konferencijos atidarymas
10:10- 10:30 Paulius Jaruševičius (Lietuva)
Ann Wigmore palikimo svarba Lietuvai
10:30-12:15 Dr. Caldwell Esselstyn Jr. (JAV)
Mitybos ir gyvenimo būdo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų vystymuisi.
12:15-12:30 Prof. Algimantas Kirkutis (Lietuva)
Sveikos gyvensenos mokymas
12:30-13:30 Pietų pertrauka
13:30-13:45 Jelena Tulčina (Lietuva)
Gydomoji mityba. Kaip natūraliu būdu susigrąžinti sveikatą.
13:45-14:00 Dr. Darius Kubilius (Lietuva)
Lėtinės degenaracinės ligos ir mityba. Gyvo maisto programos dalyvių sveikatos pokyčiai.
14:00-15:20 Dr. Brian Clement (JAV)
Gydomojii mityba augalais. Vėžio sustabdymas ir prevencija. Hipokrato instituto patirtis.
15:20-15:40 Pertrauka
15:40-17:00 Dr. Claus Leitzmann (Vokietija)
Mitybos svarba gyvenimo būdo medicinoje.
17:00 – 17:30 Klausimai ir atsakymai B. Clement, C. Esselstyn, C. Leitzmann

Konferencija bus sinchroniškai verčiama į lietuvių ir anglų kalbas.

APIE PRANEŠĖJUS

ceDaktaras Caldwell Esselstyn Jr. Klivlendo klinika (Cleveland Clinic) (JAV) – tarptautiniu mastu žinomas chirurgas, mokslininkas ir buvęs Klivlendo klinikos vedantysis gydytojas. Konferencijos metu skaitys pranešimą apie tai, kad pilnõs struktūros augalinis maistas be riebalų, gali ne tik sustabdyti širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi, bet ir visiškai sugrąžinti sveikatą net ir sunkiems ligoniams širdininkams.
bcDaktaras Brian Clement Hipokrato institutas (Hippocrates Institute) (JAV) -daugelio knygų autorius, vedančios pasaulyje gyvenimo pokyčių organizacijos, Hipokrato instituto direktorius konferencijos metu skaitys pranešimą apie gydančios mitybos praktiką bei problemas su kuriomis susiduria žmonės nusprendę keisti gyvenimo būdą ir atsisakyti žalingų mitybos įpročių.

clProfesorius Claus Leitzmann (Vokietija) – ilgametis Heseno (Giessen) Universiteto profesorius, 30 knygų autorius, Vokietijos vyriausybės konsultantas, daugelio tarptautinių organizacijų valdybos narys, vienas Europos gyvenimo būdo medicinos asociacijos steigėjų konferencijos metu skaitys pranešimą apie Gyvenimo būdo medicinos pamatinius principus ir naujausius mokslinius tyrimus mitybos srityje.
akProfesorius Algimantas Kirkutis (Lietuva) – visuomenei pristatys kaip Gyvenimo būdo medicina gali rasti kelią į Lietuvos universitetus.
dkDaktaras Darius Kubilius (Lietuva) -medicinos mokslų daktaras, chirurgas, Vilniaus universiteto dėstytojas, gyvo maisto propaguotojas ir praktikas, Ann Wigmore fondo partneris pristatys kokių rezultatų jau esame pasiekę Lietuvoje ir su kokiais iššūkiais susiduriame gydančiosios mitybos srityje.
pjJelena Tulčina – gydytoja terapeutė, kardiologė, natūralios medicinos Lietuvoje pradininkė, tuti daugiau negu 30 metų gydymo patirtį , yra nuolatinė tarptautinių kongresų Rusijoje pranešeja , savo vardu pavadintų natūralios medicinos centrų Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje steigėja.
pjPaulius Jaruševičius (Lietuva) -gyvo maisto propaguotojas ir praktikas, Ann Wigmore fondo steigėjas ir direktorius pristatys Ann Wigmore (Onos Varapickaitės) palikimo reikšmę Lietuvai.

Bilietai – tiketa

Prisijunkite prie mūsų!

Oct 24 3 Oct 24 5 Oct 25 1 Oct 25 6

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.