Gyvensenos medicinos klinika. Padedame gyventi sveikiau

Balandžio 25 d. duris atvėrusioje Gyvensenos medicinos klinikoje jau reguliariai vyksta konsultacijos. Pirminės ir pakartotinės asmeninės arba šeimai skirtos gyvensenos medicinos specialisto konsultacijos, o taip pat grupinės gydančios mitybos pamokos padeda nuosekliai keisti gyvenseną, sumažinti riziką susirgti, sustabdyti ligą arba net visiškai pasveikti.

Pirmoji gyvensenos medicinos specialisto konsultacija – tai apie pusantros valandos trunkantis pokalbis, kurio metu aptariami įvairūs kliento kasdieninio gyvenimo aspektai: darbo ir poilsio režimas, mitybos įpročiai, mėgstamos veiklos, ligos ir negalavimai. Gyvensenos medicinos specialistas padeda suprasti, kaip gyvensena veikia savijautą ir bendrai sveikatą, aptariami pirmieji pokyčių žingsniai. Labai svarbu, kad tiek sveiki, tiek įvairiomis lėtinėmis ligomis sergantys žmonės, pradėtų ir palaikytų gyvensenos pokyčius remdamiesi moksliniais įrodymais pagrįstomis žiniomis, nes tik toks kelias yra saugus ir patikimas. Nenuostabu, kad šiuolaikinėje žinių visuomenėje kiekvienas žmogus nemažai žino apie ligas, jų prevenciją ir įvairias sveikatinimo priemones, tačiau labai svarbu atsirinkti, tai kas yra svarbiausia ir geriausiai tinka kiekvienam asmeniškai. Kita vertus, žinoti, ką reikia daryti – tai tik kelio pradžia. Gal net ne pradžia, o tik noras keliauti. Prieš pradedant būtina nuspręsti, kur norime nukeliauti – kokį tikslą ir kaip greitai pasiekti, kokių priemonių imtis.  Taigi, šią svarbią kelionę geresnės sveikatos link padės susiplanuoti gyvensenos medicinos specialistas. Po pirmosios konsultacijos gausite detalias ir konkrečias rekomendacijas ir galėsite drąsiai pradėti veikti.

Tiesa, patirtis rodo, kad nevisada užtenka atkaklumo ir valios laikytis rekomendacijų. Juk gyvensena – tai per daugelį metų susiformavusi įpročių sistema, kuri priklauso ne tik nuo mūsų pačių asmeninio pasirinkimo, bet ir nuo mus supančių artimųjų, draugų, bendradarbių požiūrio, palaikymo ar nepritarimo. Dėl šių ir daugybės kitų priežasčių mūsų kiekvieno įpročio keitimas yra apipintas įvairiomis situacijomis, su kuriomis susidūrus palūžtama. Pakartotinės gyvensenos medicinos specialistų konsultacijos susitikus klinikoje arba nuotoliniu būdu, laboratorinių tyrimų rezultatų, jų dinamikos aptarimas padeda rasti kiekvienam asmeniškai tinkamus sprendimus, įveikti sunkumus, abejones ir atsilaikyti pagundai vėl grįžti į senus klystkelius.

Gyvensenos medicinos klinikos klientams padedame įgyti ir praktinių sveikos mitybos, fizinio aktyvumo, streso valdymo įgūdžių. Kol kas organizuodami gyvensenos keitimo programas, didžiausią dėmesį skiriame mitybai, nes netinkamas maistas ir ydingi valgymo įpročiai gali didinti riziką susirgti įvairiomis lėtinėmis ligomis. Štai pavyzdžiui, Europos širdies tinklo (angl. European Heart Network), jungiančio 24 šalyse veikiančius fondus ir nevyriausybines organizacijas, duomenimis nuo širdies ir kraujagyslių ligų pasaulyje kasmet miršta apie 17,5 milijono žmonių, o apie pusę šių mirčių lemia su mityba susiję veiksniai. Todėl visiems besikreipiantiems, rekomenduojame ne tik konsultuotis individualiai, bet ir lankyti  čia pat, klinikos mokomojoje virtuvėje, vykstančias grupines gydančios mitybos pamokas.

Gyvensenos pokyčiai svarbūs daugeliui žmonių. Jei Jums nustatyta padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, lipidogramos pokyčiai, metabolinis sindromas, 2 tipo cukrinis diabetas, hipertenzinė širdies liga ir jos priešligė, lėtinė išeminė širdies liga, alergija, autoimuninės ligos, lėtinio nuovargio sindromas ir kitos lėtinės neinfekcinės ligos ar būklės, nedvejodami kreipkitės į Gyvensenos medicinos kliniką. Palaipsniui keičiant gyvenseną padėsime sustabdyti ligą arba net visiškai pasveikti. Jei esate sveiki, naujos žinios, paprasti, bet svarbūs patarimai padės išlaikyti sveikatą ilgus metus.

Gyvensenos medicinos klinika
Adresas: V. Lašo 1, Kaunas LT-50166
Registracija: tel. (8-37) 330302 arba el. paštu: lasoklinika@gyvensenosmedicina.lt

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.