Gyvensenos medicinos klinika

Gyvensenos medicinos klinika atvira visiems, norintiems gyventi sveikau. Mes teikiame žmogui kvalifikuotą pagalbą keičiant mitybos, fizinio aktyvumo ir socialinius įgūdžius. Ypatingą dėmesį skiriame šeimai. Kol kas tokia gyvensenos medicinos klinika yra vienintelė Lietuvoje. Bendradarbiaujame su LSMU, Gyvensenos medicinos asociacija bei gydytojais ir mokslininkais iš JAV ir kitų pasaulio šalių.

Moksliniais įrodymais pagrįsta gyvensenos medicina atvėrė Lietuvos žmonėms naujas galimybes suvaldyti lėtines neinfekcines ligas. Mūsų komandoje dirba gyvensenos medicinos, mitybos ir fizinio aktyvumo specialistai kartu su Altamedica klinikos gydytojais. Gyvensenos medicinos klinikoje veikia asmeninių ir šeimos konsultacijų kabinetas, yra mokomoji virtuvė, kurioje vedame augalinės mitybos pamokas bei kineziterapijos salė, kurioje padedame išsijudinti mažiau fiziškai aktyviems pacientams.

Gyvensenos medicinos klinikos kolektyvas

Konsultuoja

 

Dr. MINDAUGAS DŪDONIS
Šeimos gydytojas, atviras inovacijoms ir iššūkiams.

EGLĖ MINEVIČIENĖ
Gydytoja, gyvensenos medicinos specialistė, baigusi LSMU gyvensenos medicinos magistrantūrą.

PAULIUS JARUŠEVIČIUS
Sveikos gyvensenos konsultantas, stažavosi Hipokrato sveikatos institute JAV, Ann Wigmore natūralios sveikatos institute Puerto Rike ir Švedijoje.  Studijuoja fizinio aktyvumo ir gyvensenos konsultavimą LSU.

 Mitybos pamokas veda

 

JŪRATĖ KLUONĖ
Augalinės mitybos ekspertė. Gyvo maisto ruošimo paslapčių sėmėsi Hipokrato sveikatos institute JAV, stažavosi Ann Wigmore natūralios sveikatos institute Puerto Rike ir Švedijoje. Gyvo maisto stovyklų šefė.

AGNĖ VAITKŪNAITĖ
Dietistė, sveikatos ugdymo specialistė, mokosi LSMU gyvensenos medicinos magistrantūroje.
Registracija į konsultacijas ir mitybos pamokas:
www.facebook.com/gyvensenosklinika

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.