Cherie Soria

Cherie Soria yra “Living Light Culinary Arts” instituto įkūrėja bei direktorė, jau daugiau nei 15 metų privačius asmenis, virėjus, instruktorius moko kurti gurmanišką gyvą maistą. Vegetariško kulinarijos meno moko daugiau nei 35 metus. Cherie, taip pat, yra kelių knygų autorė, įskaitant klasikinę – „Angelų maistas: sveiki receptai dangiškiems kūnams“ (Angel Foods: Healthy Recipes for Heavenly Bodies), bei greitu metu išleidžiamą „Žalio maisto mitybos revoliucija: Švęskite, lieknėkite, gaukite energijos, jauskitės jaunesni!“. Cherie asmeniškai mokė daugelį pasaulio geriausių žalio maisto virėjų bei instruktorių ir dažnai yra vadinama gurmaniškos žalios veganinės virtuvės „mama“ . CherieRedJacket

Cherie ir jos vyras Dan Ladermann be kulinarinės mokyklos turi bei valdo kelis žalio maisto verslus, tarp kurių – žaliavalgiška kavinė, parduotuvė teikianti dovanas virėjams ir produktus sveikam gyvenimui, taip pat istorinė ekologiškai draugiška smuklė. Viskas yra įsikūrę gražioje Mendocino pakrantėje Šiaurės Kalifornijoje.

Taipogi jie yra “Vibrant Living Expo” įkūrėjai, tai žalio maisto ir sveikos gyvensenos konferencija, vykstanti “Living Light” centre kiekvieną rugpjūtį. Cherie ir Dan gavo daugybę apdovanojimų už “Living Light International”, kuris yra pripažintas kaip viena iš pirmaujančių neapdoroto maisto verslų pasaulyje.

Studentai atvyksta mokytis “Living Light Culinary Arts” institute iš daugiau nei 50 šalių ir šešių žemynų visame pasaulyje,  Cherie yra pelnusi pagarbos titulą “Gurmaniškos žalios vegenų virtuvės motina „. Ji yra gražus pavyzdys savo mokiniams, kurie žavisi jos verslo įgūdžiais ir vertina jos švelnią moterišką energiją ir gailestingą būdą. “Living Light Culinary Arts”  institutas yra žinomas dėl savo profesinės mokymo programos, patyrusių darbuotojų, palaikančios atmosferos ir puikių savo absolventų sėkmės istorijų.

Cherie tikslas visada buvo skleisti gurmaniškos neapdoroto maisto veganų virtuvės naudą visame pasaulyje, rengiant mokytojus ir virėjus, kad įkvėptų kitus.

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.