Registracija į B.Bohan paskaitą

Ann Wigmore fondas ir Ekspozicijų centras
Bernadette Bohan (Airija)

Paskaita “Gyvas maistas, kuris išgelbėjo man gyvybę”
Sveikatos dienos Kaunas 2016 02 27 14:30-16:00
Kauno futbolo maniežas, Aukštaičių g. 51 Konferencijų salę Nr. 1 paskaita bus verčiamą į lietuvių kalbą

bbohanEsu eilinė trijų vaikų mama, gyvenanti Airijoje su savo vyru. Sulaukus trisdešimt trejų metų, man buvo diagnozuotas limfos vėžys. Po dvylikos metų liga sugrįžo, bet šįkart kaip krūties vėžys. Tai buvo šauksmas, kuris privertė mane pakeisti savo gyvenimo būdą. Lankydamasi Hipokrato instituto (JAV) direktoriaus Brian Clement paskaitoje, sužinojau apie Ann Wigmore ir jos išminties kupinus mokymus. Ji bei jos nuostabi istorija įkvėpė mane ieškoti daugiau informacijos apie tai, kad mityba augaliniu maistu vaidina svarbiausią vaidmenį, norint būti sveikam ir išgyti.

Priėmusi gyvojo maisto gyvenimo būdą, aš iš esmės pasveikau, o pozityvūs mano sveikatos pasikeitimai ir pagerėjimas kėlė nuostabą. Naujienos apie mano išgijimą plito Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Žmonės, kurie kentėjo nuo chroniškų ligų, pradėjo manęs prašyti daugiau informacijos, kaip jie galėtų pakeisti savo gyvenimo būdą ir mitybą. Šios žinios pasklido tarsi bangos, suteikdamos man galimybę tapti tarptautinio lygio pranešėja, kuri liudija pozityvių pasikeitimų gyvenimo būde naudą tokiai daugybei žmonių.

Aš parašiau savo pirmąją knygą. Joje papasakojau apie savo kelionę nuo eilinės mamos iki gyvo maisto programos propaguotojos ir mano patarimais pasinaudojo tūkstančiai žmonių. Mano tikslas – informuoti žmones, kaip galima viską pakeiti nesudėtingai ir priimtinai. Perkėliau mitybos mokslą iš laboratorijų, bibliotekų ir interneto į realų gyvenimą, kur šioms žinioms ir vieta būti. Dabar jau esu penkių knygų, kurios tapo bestseleriais, autorė.

Per praėjusius šešiolika metų reguliariai dalyvavau televizijos laidose kaip pokalbių šou viešnia ir plačiai skaičiau paskaitas žmonėms bei profesionalams. Sulaukiau stulbinančiai entuziastingo atsako. Šie seminarai tiesiogiai veikia tūkstančius žmonių. Naudoju žinias, kurias sukaupė savo mokymuose Ann Wigmore. Jas perteikiu įtaigiai ir paprastai.

Bernadette Bohan knygos
Pasirinkimas (The Choice) – išspausdinta Airijoje 2004 m.
Nuoširdūs prisiminimai apie mano kelionę nuo vėžininkės iki sveikos.
Pasirinkimo programa (The Choice Programme) – išspausdinta Airijoje 2006 m.
Paprastas keturių žingsnių planas, kuris man padėjo išsaugoti gyvenimą.
Išlikimo mąstysena (The Survivors Mind-set) – išspausdinta 2011 m.
Strategijos, kaip įgyvendinti pasikeitimus gyvenime. Giluminis požiūris į barjerus, kurie trukdo asmeniniams pokyčiams. Parodo, kaip gyvenimo būdas gali pakeisti fiziškai ir dvasiškai.
Maitinkimės teisingai (Eat Yourself Well )– išspausdinta 2013 m.
Daug patikimų patarimų tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą.
Žaliavalgiški receptai šviesiam gyvenimui (Raw Recipes for Radiant Living) – išspausdinta 2015m.
Kulinarinė ekskursija į nuostabų žalią gyvybinį maistą.

Paskaita vyks Sveikatos dienos parodos metu,
2016 02 27 14:30-16:00, Ekspozicijų centre, Kauno m.

Būtina registracija!

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.