AWF dalinasi žiniomis apie Gyvą Maistą

2013-07-21 17.11.27Daugelis žmonių netiki, kad mityba gali ne tik pataisyti, bet ir sustiprinti sveikatą. Mitybos įpročius keisti ir tuos pokyčius išsaugoti galima tik tada, kai žmonės iš anksto mato, kokią iš to turės naudą. Rinkdamiesi, ką valgyti, mes atsižvelgiame į daugelį veiksnių, sveikata yra tik vienas iš jų. Todėl Ann Wigmore fondo uždavinys yra pateikti pakankamai įrodymų, kad siūloma mityba tikrai padeda išsaugoti sveikatą. Fondas siekia, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie GYVO MAISTO galią ir pasiryžtų su nauju įkvėpimu keisti savo ne tik mitybos, bet ir gyvenimo įpročius dėl sveikesnės ir gražesnės ateities. Kad įgyvendintume iškeltą uždavinį, fondo komanda aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir šventėse, skaito paskaitas ir bendrauja su žmonėmis.

Trumpai aprašome kiekvieną buvusį festivalį ir kviečiame į naujus!


ŽEMĖS ŠVENTĖ – 2013 liepos 19 – 21d.

Ann Wigmore Fondas  liepos 19 – 21d. dalyvavo ŽEMĖS ŠVENTĖJE, kurios idėja susitikti visiems sveiką ir sąmoningą gyvenimo būdą palaikantiems žmonėms, švęsti Žemės šventę, bendrauti, dalintis patirtimi, o svarbiausia – būti kartu, apsijungti geru ketinimu, linkint Žemei, civilizacijai, visam, kas gyva, sveiko, gražaus, laimingo gyvenimo.

„Gamtoje ir tyloje slypi visi mūsų atsakymai, tik išmokime susilieti, t.y būti jų dalimi ir išgirsti bei perskaityti siunčiamus žodžius ir garsus“, – sako Gintarė Jonaitytė, Fondo atstovė, skaičiusi paskaitą apie GYVĄ GAMTOS MAISTĄ. Gyvas maistas – tai ir maistas, ir vaistas. Jį valgydami mes sugrįžtame į gamtą, ten, kur mūsų šaknys, ten, kur pradžių pradžia. Ten, kur glūdi mūsų sveikata.

[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.448966615201886.1073741837.274853839279832&type=3 limit=4]

Dalyvių atsiliepimai iš paskaitos „Gamtos mityba“:

 

nadezda kiseliova zukovska

„Ši paskaita labai sudomino mūsų šventės dalyvius. Tema itin aktuali, nes žmonės nori maitintis sveikai, jaustis energingai, gyventi pozityvų ir gyvą gyvenimą, tikrai tikiu, kad gamtos maistas tą sugeba užtikrinti. Lektorė labai įdomiai pateikė visą medžiagą suprantama, t.y. Žemės kalba, nestokodama paprastų palyginimų, asmeninės patirties, tiesų, kurios pagrįstos moksliniu lygiu, vidinio žavesio, pozityvizmo. Ačiū Jums!”
                     Nadežda Kiseliova Žukovska (Žemės šventės organizatorė)

 

„Ačiū už žinias, miela pranešėja. Buvo itin naudinga sudalyvauti Jūsų paskaitoje. Daug ko sužinojau,
kaip maitintis „tiesiai iš gamtos“ ir kodėl turiu tai daryti, ką valgyti, kad kiekviena diena būtų šventė.“
                    Aurimas Gruodys (paskaitos dalyvis)

 

MANDALA festivalis – 2013 rugpjūčio 02 – 04d.

Ann Wigmore fondas džiaugiasi ir vėl galėdamas prisidėti savo dalyvavimu ir žiniomis MANDALA festivalyje, kuris net tris pirmąsias rugpjūčio dienas kvietė ir būrė visus, kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą, nori būti ir jaustis laimingi, ugdytų savo asmenybę, gyventų atviromis, taikiomis, šviesiomis širdimis.

Ann Wigmore Fondo atstovė mielai dalinosi žiniomis apie GYVĄ MAISTĄ, harmoniją mityboje, daigų auginimą ir jų naudą šiame festivalyje. „Susirinkę žmonės itin žingeidūs, jie nori sužinoti, kiek įmanoma daugiau, nes rūpi sveikata ir jaustis puikiai. Gera, kai dalindamasi savo patirtimi ir žiniomis gali kažkam padėti, nors ir vienam“, sako Gintarė Jonaitytė Fondo atstovė.

Čia galima pamatyti nuotraukas iš renginio:

http://mandala-festival.lt/gallery
https://www.facebook.com/bkazlauskaite/media_set?set=a.10151566500952727.1073741828.649227726&type=3

 

Ineta Žymančiūtė (paskaitos dalyvis)ineta zymanciute

Man patinka praktinės ir struktūriškos paskaitos, kur yra konstruktyviai paaiškinama mitybos sistema ir nelieka jokių „bet“ ar improvizacijų su savo kūnu. Jaučiausi įkvėpta, susidariau nuomonę, kad žaliavalgystė – atsakinga mityba, o ne eksperimentas, kuris neretai prilygsta šaudymui į orą, tikintis sėkmingos medžioklės. Tema tikrai aktuali XXIa. žmogui, kuris rūpinasi ne tik savo kūno, bet ir sąmonės išlikimu streso kupiname pasaulyje. Džiaugiuosi gavusi patikimą ir patikrintą praktiškai informaciją, pagardintą asmeninėmis lektorės įžvalgomis, nuoširdžia šypsena ir pozityvumu. Ačiū!

Simona Baubkė (paskaitos dalyvis)

Festivalyje „Mandala“ viena iš labiausiai sudominusių paskaitų buvo apie apie žaliavalgystę. Pateikta
informacija buvo labai aiški, pagrįsta, konkreti ir naudinga. Be galo sužavėjo lektorės Gintarės entuziazmas,
nuoseklus informacijos pateikimas, išsamūs atsakymai į klausimus. Labai įkvėpė pati lektorė, jos
asmeniniai pavyzdžiai ir nuoširdumas. Nors man žaliavalgystės tema nebuvo nauja, bet Gintarės
žodžiai privertė į šį mitybos būdą pažvelgti kitomis akimis. Todėl esu pasiryžusi su nauju įkvėpimu keisti
savo ne tik mitybos, bet ir gyvenimo įpročius dėl gražesnės ir šviesesnės ateities. Esu labai dėkinga
lektorei už įdomią paskaitą, nedvejodama sudalyvaučiau dar kartą ir kitiems rekomenduočiau.;)

Dėkojame visiems festivalių organizatoriams už pakvietimą ir visiems festivalių dalyvams už didelį susidomėjimą paskaitomis.

 

Komentarai

comments

Jums irgi gali patikti Daugiau šio autoriaus

Comments are closed.