Ann Wigmore Konferencija

„Noriu su Jumis pasidalyti savo vizija: regiu pasaulį be ligų, sielvarto ir įtampos. Subalansuotą pasaulį, kuriame gyvename kupini jėgų ir harmonijos.“

Ann Wigmore

Ann Wigmore gyvo maisto konferencija

Gerbiamas lankytojau!

Grupė Ann Wigmore (mergautinė pavardė Ona Varapickaitė) idėjų pasekėjų JAV ir Lietuvoje, tarp kurių buvau ir aš, 2011 metais sumanė pastatyti Onutei paminklą jos gimtinėje Kruopių miestelyje, Akmenės rajone. Kiek vėliau nutarėme surengti Ann Wigmore gyvo maisto konferenciją, ką ir atlikome 2012 metų rugsėjo 19–20 dienomis. Ši konferencija susilaukė didelio visuomenės susidomėjimo, tad po tokios sėkmės mūsų Ann Wigmore fondas nutarė konferenciją padaryti tradiciniu kasmetiniu renginiu.paulius-jarusevicius_portrait

Konferencija siekiama skleisti Ann Wigmore suformuluotas gyvo maisto idėjas, pateikti Lietuvos ir tarptautinei visuomenei naujausią, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstą informaciją apie mitybos įtaką sveikatai.

2013 metų konferenciją sudaro keli renginių, kurie prasideda Palangoje ir keliauja per Lietuvą. Rugsėjo 28 dieną konferencijos kulminacija vyks Vilniaus kongresų rūmuose. Rugsėjo 29 dieną urna su Onutės palaikais bus palaidota Krupių kapinėse.

Gydanti mityba – tai tema, aktuali kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Konferencija skirta plačiajai visuomenei ir specialistams, dirbantiems sveikatinimo srityje. Dalyvių laukia susitikimas su pagrindiniais mitybos srities  mokslininkais ir praktikais, diskusijos, atsakymai į jiems rūpimus klausimus. Konferencijos metu bus galima įsigyti naujausių sveikos mitybos knygų lietuvių kalba, susipažinti su bendraminčiais, įdomiai ir naudingai praleisti laiką.

Tikiu, kad ši konferencija suburs Lietuvos žmones gyventi sveikiau. Mes, Lietuvos žmonės, Ann Wigmore vardu, lyg ir esame įsipareigoję skleisti šią gerąją žinią visam pasauliui.

„Juk išties nėra jokios priežasties kentėti.“
Ann Wigmore

VšĮ Ann Wigmore fondas
Direktorius
Paulius Jaruševičius